Kategorie
 
 
 
 
 
Stylové lněné doplňky

Stylové lněné doplňky , které jsou pro každodenní život velmi potřebné.

V této kategorii naleznete různé doplňky, které jsou neodmyslitelnou součástí každodenního života. Představujeme Vám originální lněné tašky , které jsou oboustranné a velmi snadno se udržují. Můžete je nosit do práce, na procházku, dovolenou ... prostě kdekoliv se Vám zachce. Také Vám nabízíme vysoce kvalitní lněné ručníky a osušky. K těmto doplňkům budou v budoucnu přibývat další. Věřím, že nás i Vy budete inspirovat k jejich tvorbě.

 
 

Lněná taška Blue Stripes

Oboustranná lněná taška Blue Stripes - originální doplněk, který Vám nesmí v letě chybět.
Kód:125
Výrobce:Shabby Romantic
Dostupnost
Dostupnost: 1 týden
Vaše cena: 1.053 Kč

Originální lněná taška je ideálním doplňkem na horké letní dny . Vejdou se do ní všechny nezbytné doplňky, bez kterých nemůžete být.

Vezměte si ji do města, do práce ale i na dovolenou či pláž.

Lněná taška Blue Stripes je ušita ze 100% přírodního praného lnu vyšší gramáže (380g / m2) v kombinaci s kvalitním francouzským lnem (gramáž 260g / m2).

Uvnitř tašky je kapsa na mobil či peněženku a také lněný pomocník na klíče . Je to malý lněný řemínek, který má na konci odepínací karabinku kruhového tvaru. Řemínek je dostatečně dlouhý abyste nemuseli klíče z karabinky odepínat, když budete potřebovat odemknout. Už žádné nekonečné hledání klíčů :)

Kovovou karbínku před praním jednoduše odepnete a tašku vyperete na čtyřicítce v pračce. Prosím nepoužívejte sušičku. Není nad sušení na čerstvém vzduchu a sluníčku :)

A aby toho nebylo málo ... taška je oboustranná!
Když zatoužíte po změně, jednoduše ji převrátíte a máte novou tašku.

Celá taška je přeštěpování dvojitým stehem a promyšlená do posledního detailu. Dno je také zpevněné dvojitým štepováním.

 

Autorský návrh: Patricia Richterová

Velikost: cca 40x40cm, výška včetně uší 50 cm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze