Často kladené dotazy

Slyšela jsem, že len se po vypraní dost srazí. Je to pravda?

Ano, len se po vypraní zvykne srazit o 6-10 cm na metru. Z toho důvodu lněné látky před zpracováním vždy vysrážíme. Proto nemusíte mít strach, že se Vám výrobky zakoupené u nás srazí. 
V nabídce máme i lněnou metráž, která je praná a měkčená přímo výrobcem. Takový len předpírat netřeba. Navíc je měkoučký a velmi příjemný na dotek.

 

Koupila jsem si u Vás ubrus a v látce jsem našla malé kousky stébel. Je to v pořádku?

Ano, je to naprosto v pořádku. V přírodním 100% -ním lnu můžete najít kousky lněných stébel. Je to čistě přírodní materiál, a proto i různé bulky nebo na některých místech ztluštělé vlákna jsou přirozenými znaky lněných tkanin.

 

Není len drsný? Prý škrábe ...

Ne, len není drsný. Naopak, je velmi příjemný na dotek. Po vypraní je trošku tužší, jakoby naškrobený. To se ale žehlením odstraní. Len je ideální pro výrobu ložního prádla či oblečení. Určitě neškrábe.

 

Velmi se mi líbí jedna lněná látka se vzorem, ze které máte v nabídce polštáře. Chtěla bych z této látky závěsy. Je možné je ušít na míru?

Ano, velmi rádi Vám ušijeme jakýkoli výrobek z látek, které máte možnost vidět v naší nabídce. Stačí, když nám napíšete Vaše požadavky.

 

V e-shopu máte záclony, které se uvazují o garnýž na mašličky. Já bych měla zájem o tuto záclonu bez mašliček, s řasící páskou. Dá se to?

Ano dá. Záclony i závěsy z naší nabídky Vám ušijeme s jakýmkoliv typem uchycení.

 

V nabídce máte dárkové sady. Rada bych obsah této sady změnila. Je to možné?

Samozřejmě, rádi Vám vyskládáme dárkovou sadu podle Vašich představ.

 

Líbí se nám Vaše povlečení. Chtěli bychom takové i do dětské postýlky. Ušili byste nám i menší rozměry?

S radostí! Stačí, když nám napíšete, jaké rozměry ložního prádla chcete a my Vám zašleme cenovou kalkulaci. Pak se můžete rozhodnout, zda máte o povlečení zájem.

 

Líbí se mi Vaše výrobky, ale nenašla jsem ve Vašem E-shopu produkt, který hledám. Bylo by možné mi ho vyrobit na míru?

Samozřejmě. S velkou radostí Vám vyrobíme produkt na míru. Těší nás, když můžeme naši nabídku rozšířit o nové výrobky. Popište nám Vaši představu a my všechno vymyslíme, vypracujeme cenovou nabídku a po odsouhlasení z Vaší strany produkt zrealizujeme.