Kvalita, se zárukou

Kvalita, se zárukou

Pracujeme výhradně s přírodními materiály, jako jsou len případně bavlna. Textilie důsledně vybíráme a testujeme dříve, než z nich pro Vás vytvoříme produkt, který Vám bude dlouho a dobře sloužit.
Všechny látky před zpracováním vysrážíme vypraním, aby se Vám už nesrazily.

Naše výrobky si zakoupilo množství zákazníků z celého Slovenska, Čech i okolních států. Mnozí z nich u nás pravidelně nakupují a inspirují nás k tvorbě nových kolekcií. A to je pro nás největším důkazem spokojenosti.

 


Bytové doplňky pro Vás šijeme na kvalitních průmyslových šicích strojích značky Garudan

Krajky, které používáme nakupujeme u tradičního českého výrobce s několikaletými zkušenostmi. Vzhledem k tomu, že vyrábí krajky z přírodních materiálů, tento výrobce splňuje dokonale naše požadavky.

Použité krajky jsou ze 100% bavlny nebo 100% -ního lnu. Lněné krajky před zpracováním vždy vysrážíme, takže se nemusíte bát, že se Vám srazí.

Snažíme se používat výhradně přírodní materiály, proto všechny knoflíčky na polštářcích i ložním povlečení jsou ze dřeva, kokosu, případně jsou použity nitěné knoflíčky, které byly tak oblíbené u našich starých matek.

V případě výroby podsedáků jsme nuceni používat zipy a molitanovou výplň, napínací lněné plachty mají všitou gumu a na výrobu závěsů či záclon jsou použity řasící pásky. Tyto doplňky jsou jediným neekologickým materiálem v naší nabídce.

Každý výrobek je podroben přísné kontrole dříve, než Vám ho zabalíme a předáme na doručení.

Věříme, že budete s nákupem u nás spokojeni ...