Zaručená kvalita

Kategorie
 
 
 
 
 

Zaručená kvalita

Pracujeme výhradně s přírodními materiály , jako jsou len, případně bavlna. Textilie důsledně vybíráme a testujeme dříve, než z nich pro Vás vytvoříme produkt, který Vám bude dlouho a dobře sloužit.
Všechny látky před zpracováním vysrážíme vypraním, aby se Vám už nesrazily.

Naše výrobky si zakoupilo množství zákazníků z celého Slovenska, Čech i okolních států. Mnozí z nich u nás pravidelně nakupují a inspirují nás k tvorbě nových kolekcí. A to je pro nás největším důkazem spokojenosti.

Bytové doplňky pro Vás šijeme na kvalitních průmyslových šicích strojích značky Garudan

Krajky, které používáme nakupujeme u tradičního českého výrobce s několikaletými zkušenostmi. Vzhledem k tomu, že vyrábí krajky z přírodních materiálů, tento výrobce splňuje dokonale naše požadavky.

Použité krajky jsou ze 100% bavlny nebo 100% -ního lnu. Lněné krajky před zpracováním vždy vysrážíme, takže se nemusíte bát, že se Vám srazí.

Snažíme se používat výhradně přírodní materiály, proto všechny knoflíčky na polštářcích, či ložním povlečení jsou ze dřeva, kokosu, případně jsou použity nitěné knoflíčky, které byly tak oblíbené u našich starých matek.

V případě výroby podsedáků jsme nuceni používat zipy a molitanovou výplň, napínací lněné plachty mají všitou gumu a na výrobu závěsů či záclon jsou použity řasící pásky. Tyto doplňky jsou jediným neekologickým materiálem v naší nabídce.

Každý výrobek je podroben přísné kontrole dříve, než Vám ho zabalíme a předáme na doručení.

Věříme, že budete s nákupem u nás spokojeni ...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze