ABY SE NÁM SNILI TY NEJKRÁSNĚJŠÍ SNY

Uvědomujete si, že život běží jaksi rychleji? Máte pocit, že čas mezi ránem a večerem proletí tak, že si to ani nestihnete uvědomit?
Všichni někam spěcháme, řešíme řadu povinností a problémů. Neumíme si najít chvilku na rozhovor s těmi nejbližšími a pořád to odkládáme.
A už vůbec nemyslíme na sebe a svoji pohodu. Všechno má přednost a sami sebe odsouváme na to nejposlednější místo.

Také to tak vnímáte?
Jsem si jista, že v tom nejsem sama.

Jedno je však jisté. Po rušném dni se nejvíc těším na to, jak si lehnu do postele a konečně si odpočinu. Ne vždy se nám podaří rychle usnout a dokonale se uvolnit. V hlavě neustále běží myšlenky a ne a ne je odehnat.

Proto bychom si měli v ložnici vytvořit podmínky pro to, aby se naše mysl zklidnila a dovolila tělu i duši si odpočinout.

Čím ale začít?
Klíčový je správný výběr barev.

Je všeobecně známo, že zelená barva a její odstíny působí uklidňujícím dojmem. Když vejdete do místnosti sladěné v přírodních barvách, tak si možná ani neuvědomujete , jaký to má vliv na vaši náladu.

Mysl se vám zklidní, zpomalí a vy získáte tak příjemný pocit pohody. Je to jako byste se najednou ocitli někde v přírodě, obklopeni stromy nebo uprostřed zelené louky. Už jen ta představa nám přináší klid na duši.

Proto jsme pro vás vytvořili novou, uklidňujíci kolekci lněného, ložního povlečení. Dominují v ní barvy v odstínech zelené a přírodní, béžové.
Kvalitní, 100% přírodní, lněný materiál je samozřejmostí. Vždyť len má blahodárné účinky na naši pokožku. Nedráždí ji. Naopak, uklidňuje, a tak ji i skvělou volbou pro alergiky a děti. A tyto jeho vlastnosti jsou zárukou prospěšného účinku pro naše tělo i pohodu duše.

Povlečení Dusty Green - jemná, prašná zelená a povlečení Frosty Green - chladivá zelená.

Povlečení Perfect Harmony - kombinace mléčné bílé a béžového proužku. Elegantní ložní prádlo, které neomrzí.

A pokud se rozhodnete dopřát sobě nebo svým blízkým lněnou pohodu v podobě ložního povlečení, nezapomeňte si přikoupit i lněné prostěradla pro dokonalý pocit harmonie a relaxu. Nebo i pyžamo v barvě, kterou preferujete.

Pak vám už nic nebude bránit v tom, aby se vám zdály ty nejkrásnějsí sny, jaké si jen můžete přát.