JAKÁ JE NABÍDKA LNĚNÉHO POVLEČENÍ OD SHABBY ROMANTIC?

Pestrá, široká a 100% přírodní.

BAREVNOST

V naší nabídce naleznete ložní povlečení ve více barvách.
Skladem máme přibližně 16 barev, takže nemusíte dlouho na své vytoužené povlečení čekat. Samozřejmě, stane se, že některá barva dojde dříve, než ji stihneme naskladnit. Ale v tom případě Vás budeme neprodleně informovat a uděláme maximum pro rychlé doplnění zásob.

VZORY

Milujeme proužek, tečky a kostky.
Proto máme v nabídce hned několik lnů s proužkem, ať už širším nebo užším.
Lny s bílými tečkami máme ve třech barvách – růžová, natur a tmavě modrá.
Najde se i zmiňovaná kostka.
Vzorované lněné látky obměňujeme, abychom zabezpečili pestrost a aktuálnost. Samozřejmě máme i bestsellery, které objednáváme opakovaně. Jednoduše Vám i nám přirostly k srdci.

ZAPÍNÁNÍ

Knoflíky

Klasika, která nesmí chybět. Používáme kokosové a jsou přiznány. To znamená, že je neukrýváme dovnitř knoflíkové légy. Len a kokosové knoflíky spolu krásně ladí.
Ale pokud toužíte po skrytém zapínání na knoflíčky, napište nám to do poznámky k objednávce. Na požádání můžeme použít také knoflíky dřevěné v bledých barvách.

 

Mašličky

Ložní povlečení, které se zavazuje na mašličky – ideální do venkovských ložnic a také pro romantické duše. Toto povlečení je 100% lněné. Není zde použit žádný jiný materiál. Mají své kouzlo a zasloužené místo v naší nabídce.

 

Lněné šlupky a knoflíky

Toto zapínání jsem vymyslela pro pány a ty, kteří mají rádi originalitu a moderní design. Je to elegantní a nadčasové zapínání. V dnešní době je mnoho mužů, kteří vědí co chtějí a rádi experimentují. Preferují moderní vzhled a čisté linie. Tento druh zapínání je pro ně jako stvořený. Ale nejen pro ně. Ložní povlečení v pánském stylu si může koupit kdokoli, komu se tento styl líbí.

 

PRAKTIČNOST

Víme, že dnešní doba je rychlá, všude spěcháme, jsme zaneprázdněni a nemáme čas.
Z toho důvodu je naše ložní povlečení velmi praktické.
Po obvodu, cca 1 mm od kraje jsou zajištěny šitím. K čemu je to dobré? Šetří to Váš čas. Po vyprání nemusíte povlečení žehlit. Stačí jej po vytažení z pračky potřásat, nechat usušit a pak ještě jednou potřásat. Šití po obvodu zajistí to, že se povlečení nebude deformovat a bude si držet svůj tvar.
Ale pokud je žehlení pro Vás důležité, vyžehlete je. Díky prošití je vyžehlíte mnohem rychleji, neboť se Vám nebudou v hranách kroutit.

EKOLOGICKÉ A ESTETICKÉ BALENÍ

Ložní povlečení od nás k Vám přijde vyhlazené, s láskou poskládané a pěkně uložené ve vkusné, papírové krabici s logem. Také je toto balení krásné na pohled a Vy si nemusíte lámat hlavu s dárkovým balením. Jednoduše krabici i s obsahem podarujete. Balení je ekologické, můžete jej recyklovat nebo použít k dalšímu účelu. Záleží nám na tom, abychom nezatěžovali životní prostředí, takže i samotná krabice bude zabalena v recyklovaném papíře.