Možnosti dopravy a platieb

Kategorie
 
 
 
 
 
Důležité upozornění
 
 

Dodání a platba

Informace o doručení

Zboží, které máme skladem, odesíláme obvykle do 2 pracovních dnů od přijetí objednávky.
U každého produktu v našem e-shopu je uvedena informační doba výroby. Vzhledem k tomu, že o naše výrobky ze lnu je velký zájem, je možné, že se doba výroby mírně prodlouží oproti uváděnou době dostupnosti při produktu. V takovém případě Vás budeme neprodleně informovat o termínu dodání Vámi objednaných výrobků.

Všechny produkty, které máme v nabídce lze upravit na míru dle Vašich požadavků. Doba dodání Vám bude sdělena spolu s cenovou kalkulací na nový, upravený výrobek.

Výrobky zasíláme jako doporučený dopis, případně balík Slovensku poštou (Českou poštou), kurýrem a prostřednictvím Zásilkovny. Způsob doručení si zvolíte při objednávce.

V případě nadrozměrných a příliš těžkých balíků dohodneme způsob doručení i jeho cenu individuálně.

Také je možné zaslat balík do jakékoli země světa dle Vašich požadavků. Výše poštovného Vám bude předem vypočtena v závislosti na zemi doručení a hmotnosti objednaného zboží.

 

Poštovné grátis:

Ano, i takovou možnost nabízíme. Stačí nakoupit v minimální hodnotě 4860 Kč a poštovné neplatíte.

 

způsob platby

1. Platba předem

Platbu za zboží je možné realizovat předem na náš bankovní účet, který máme zřízen ve Fio Bance. V případě platby předem Vám bude z ceny poštovného automaticky odečtena sleva ve výši 27 Kč .

2. Dobírka

V případě, že upřednostňujete platbu na dobírku při dodání zboží, nabízíme i tuto možnost. Stačí si ji zvolit při realizaci objednávky.

3. Způsob platby při realizaci na míru

Milé naše zákaznice, protože Vám dáváme možnost návrhu a výroby produktu přesně na míru na základě Vašich požadavků, rádi bychom Vás informovali, že v tomto případě není možné zboží platit formou dobírky. V případě realizace na míru, úpravy rozměrů, které nemáme standardně v nabídce, vyžadujeme zálohovou platbu ve výši 50% z celkové ceny výrobku.

4. Další způsoby platby pro Vás připravujeme

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze