Dodání a platba

Informace o doručení

Zboží, které máme skladem, odesíláme obvykle do 2 pracovních dnů od přijetí objednávky.
U každého produktu v našem e-shopu je uvedena informační doba výroby. Vzhledem k tomu, že o naše výrobky ze lnu je velký zájem, je možné, že se doba výroby mírně prodlouží oproti uváděné době dostupnosti u produktu. V takovém případě Vás budeme neprodleně informovat o termínu dodání Vámi objednaných výrobků.

Všechny produkty, které máme v nabídce, lze upravit na míru dle Vašich požadavků. Doba dodání Vám bude sdělena spolu s cenovou kalkulací na nový, upravený výrobek.

Výrobky zasíláme kurýrem a prostřednictvím Zásilkovny. Způsob doručení si zvolíte při objednávce.

V případě nadrozměrných či příliš těžkých balíčků dohodneme způsob doručení i jeho cenu individuálně.

Také je možné zaslat balík do jakékoli země světa dle Vašich požadavků. Výše poštovného Vám bude předem vypočtena v závislosti na zemi doručení a hmotnosti objednaného zboží.

 

 

Poštovné grátis:

Ano, i takovou možnost nabízíme. Stačí nakoupit v minimální hodnotě 5 000 Kč, zvolit platbu předem na účet anebo kartou a poštovné neplatíte.

 

Způsob platby

1. Platba předem

Platbu za zboží lze realizovat předem na náš bankovní účet, který máme zřízený ve Fio Bance.

2. Dobírka

V případě, že upřednostňujete platbu na dobírku při dodání zboží, nabízíme také tuto možnost. Stačí si ji zvolit při realizaci objednávky.

3. Platba kartou
Platby kartou jsou jednou z nejpopulárnějších platebních metod na světě. Nemusíte mít u sebe hotovost ani vybírat z bankomatu, stačí použít vaši platební kartu a zboží zaplatit on-line. Přiřazení k vaší objednávce proběhne během několika minut po úhradě.

4. Způsob platby při realizaci na míru

Milé naše zákaznice, jelikož Vám dáváme možnost návrhu a výroby produktu přesně na míru na základě Vašich požadavků, rádi bychom Vás informovali, že v tomto případě není možné zboží platit formou dobírky. V případě realizace na míru, úpravy rozměrů, které nemáme standardně v nabídce, vyžadujeme zálohovou platbu ve výši 50 % z celkové ceny výrobku. Zálohovou platbu můžeme požadovat i při objednávkách vyšší hodnoty.