O mně

Kategorie
 
 
 
 
 
Důležité upozornění
 
 

O mně

 

V souladu s přírodou ... tak tvořím originální interiéry pro vaše útulné bydlení.

Len je můj život. S myšlenkou na něj usínám a ráno se probouzím. Jako malé dítě jsem u babičky spávala v peřinách oděných do lněného povlečení. Len byl součástí každé domácnosti. Ať už v podobě jednoduchých kuchyňských utěrek nebo nádherně vyšívaných ubrusů. Nemluvě o oděvech, které byly díky tomuto přírodnímu materiálu příjemné na dotek a ideální na horké letní dny.

Jak jsem rostla, len se z našich životů vytrácel a nahradily ho moderní a snadno udržovatelné syntetické materiály. Celý svět je zamořen chladnými a škodlivými materiály, které mají negativní vliv na životní prostředí. Dnes se již téměř každý z nás setkal s alergiemi či jinými zdravotními problémy způsobenými používáním takových materiálů.

Len je 100% přírodní materiál, který má velké množství výborných a zdraví prospěšných vlastností. Okouzlil mě svou vůní a kvalitou. Užívám si chvíle ve výrobním procesu, krásně se vlní a rozpustile vrtí pod nůžkami.

U nás najdete jen výrobky ze 100% přírodních materiálů vysoké kvality jako jsou len, případně bavlna. Produkty jsou mým dílem a navrženy jsou tak, aby vytvořily dokonalý pocit útulného domova, kam se vždy budete vracet s radostí.

Každý výrobek v naší nabídce je možné přizpůsobit Vašim požadavkům. Rádi upravíme rozměry či kombinaci látek dle Vašeho přání. Poradím Vám u zařízení Vašeho interiéru. Navrhnu kombinaci výrobků z naší nabídky tak, aby tvořili dokonalou harmonii.

Věřím, že se k nám budete rádi vracet ...

Patricia Richterová

Save

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze